Komunikat w sprawie zmiany organizacji bezpośredniej obsługi interesantów w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach

Komunikat w sprawie zmiany organizacji bezpośredniej obsługi interesantów w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach

Szanowni Państwo, w związku z lawinowo rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-COV-2 wywołujących chorobę COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników Komendy zwracam się z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej jednostce do niezbędnego minimum. Informuję ,że od 24 stycznia br. do odwołania Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Puławach ogranicza  bezpośrednią obsługę interesantów. Powyższe działania mają charakter prewencyjny.

Kontakt z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Puławach odbywać się będzie przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do Komendy:

adres: ul. Lubelska 51, 24-100 Puławy

ePUAP: /g1752vmsr4/SkrytkaESP

adres e-mail: sekretariat@straz.pulawy.pl

tel.: 81 888 65 95,

fax.: 81 888 65 96

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych sekcji będzie możliwy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Informuję również, że na stronie www.straz.pulawy.pl w zakładce załatwianie spraw znajdują się wzory druków do pobrania. Zachęcam do pobrania druku ze strony internetowej, wypełnienia oraz przesłania e-mailem lub epuapem.

Liczymy na Państwa zrozumienie.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Puławach

st. bryg. Grzegorz Podhajny

Skip to content