XIII Ogólnopolski Turniej Czterech Wspinalni w Drabinie Hakowej

Przez trzy dni zawodnicy rywalizują ze sobą o puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w ramach XIII edycji „Ogólnopolskiego Turnieju Czterech Wspinalni w Drabinie Hakowej”.  W pierwszym dniu zawodów konkurencja odbyła się na obiekcie Komendy Powiatowejw Nisku. W drugim dniu zawodów na obiektach w Sandomierzu i Puławach. W trzecim dniu zawodów w Kozienicach odbędzie się finałowa rywalizacja. Na obiekcie w Puławach wzięło udział 87 zawodników. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 15. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Nie zabrakło wspomnianych emocji oraz twardej sportowej rywalizacji. Zawody przebiegły w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze oraz duchu prawdziwej rywalizacji sportowej. Trzeci etap Turnieju podsumował Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie st. bryg. Szczepan Goławski. Najlepszych sześciu zawodników zostało wyróżnionych pucharami, okolicznościowymi dyplomami i atrakcyjnymi nagrodami.

Końcowa klasyfikacja rywalizacji w konkurencji drabiny hakowej rozegranej na wspinalni przy Komendzie Powiatowej PSP w Puławach przedstawiała się następująco:

1 Bartłomiej Siepietowski 14,45
2 Tobiasz Klama 14,52
3 Przemysław Kierzenkowski 14,65
4 Mateusz Jurkiewicz 14,69
5 Mateusz Brzoza 14,74
6 Michał Erdmański 14,94

 

Nagrody ufundowane przez Partnerów organizatora:

  1. Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie wręczał st. bryg. Szczepan Goławski – Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie,
  2. Powiat Puławski wręczyła Starosta Puławski Pani Danuta Smaga,
  3. Miasto Puławy – w imieniu Prezydenta nagrody wręczyły: Pani Anna Maj – Kierownik Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych UM Puławy oraz Pani Magdalena Woźniakowska – Kierownik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej UM Puławy,
  4. Grupę Azoty Zakłady Azotowe PUŁAWY S.A. wręczył Pan Dariusz Pranga – Dyrektor Pionu Wsparcia Grupy Azoty ZA Puławy S.A.

Skip to content