XXIII PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW DO MATKI BOŻEJ KĘBELSKIEJ W WĄWOLNICY 2 czerwca 2019 r.

Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku odbędziemy naszą tradycyjną pielgrzymkę do Tronu Pani Kębelskiej. Podczas tego ważnego wydarzenia dla naszej społeczności, będziemy za Jej pośrednictwem przedstawiali Bogu, nasze wielkie i małe sprawy, troski, zmartwienia, sukcesy i radości. Ufamy, że Matka Boża wyjedna nam potrzebne błogosławieństwa do dalszego owocnego życia w rodzinach i strażackiej służbie.

W roku bieżącym pielgrzymować będziemy w pierwszą niedzielę czerwca. Termin pielgrzymki wpisał się na trwałe w kalendarz uroczystości strażackich, nie zmieniając charakteru i celu założonego u jej zarania. Proponowane udoskonalenia w programie i organizacji, mają ułatwić obecność większej ilości strażaków i ich rodzin, zapewnić większe bezpieczeństwo i porządek podczas trwania pielgrzymki oraz uatrakcyjnić sam jej przebieg. Cieszymy się z okazanej pomocy władz w przygotowaniu i przeprowadzeniu naszej pielgrzymki.

Ufając Bożej opatrzności oczekujemy Waszej odpowiedzi i obecności podczas tego jakże ważnego wydarzenia. Prosimy również o dokładne zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami, programem i wymogami, które pomogą Wam w owocnym udziale, a organizatorom w solidnym realizowaniu Pielgrzymki Strażaków do Wąwolnicy.

Karta zgloszenia 2019 – pobierz

 

[pdf-embedder url=”http://www.straz.pulawy.pl/wp-content/uploads/2019/05/PLAKAT-PIELGRZYMKOWY_11.05.pdf” title=”PLAKAT PIELGRZYMKOWY_11.05″][pdf-embedder url=”http://www.straz.pulawy.pl/wp-content/uploads/2019/05/Ustalenia-organizacyjne-MBK-2019.pdf” title=”Ustalenia organizacyjne MBK 2019″]