XII Ogólnopolski Turniej Czterech Wspinalni w Drabinie Hakowej - wyniki

Przez trzy dni zawodnicy rywalizowali ze sobą o puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w ramach XII edycji „Ogólnopolskiego Turnieju Czterech Wspinalni w Drabinie Hakowej”.  W pierwszym dniu zawodów konkurencja odbyła się na obiekcie Komendy Powiatowej w Nisku. W drugim dniu zawodów na obiektach w Ostrowcu Świętokrzyskim i Puławach. W trzecim dniu zawodów w Kozienicach odbędzie się finałowa rywalizacja. W turnieju wzięło udział 86 zawodników reprezentujących 14 województw i CS PSP w Częstochowie. Zmagania na puławskim obiekcie rozpoczęły się o godzinie 15. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Nie zabrakło wspomnianych emocji oraz twardej sportowej rywalizacji. Zawody przebiegły w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze oraz duchu prawdziwej rywalizacji sportowej. Trzeci etap Turnieju podsumował Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie st. bryg. Grzegorz Alinowski. Najlepszych trzech zawodników zostało wyróżnionych pucharami, okolicznościowymi dyplomami i atrakcyjnymi nagrodami.

 

Końcowa klasyfikacja rywalizacji w konkurencji drabiny hakowej rozegranej na wspinalni przy Komendzie Powiatowej PSP w Puławach przedstawiała się następująco:

Miejsce  Imię i nazwisko Województwo Czas zaliczony
1 Bartłomiej Siepietowski Małopolskie 14,01
2 Tobiasz Klama Śląskie 14,53
3 Michał Erdmański Kujawsko-pomorskie 14,55
4 Mirosław Cyrson Pomorskie 14,59
5 Przemysław Kierzenkowski Warmińsko-mazurskie 14,59
6 Dawid Kacperski Mazowieckie 14,75

Puchary oraz dyplomy ufundowane przez Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie wręczał st. bryg. Grzegorz Alinowski - Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie

Fundatorami nagród byli: Grupa Azoty Zakłady Azotowe „PUŁAWY” S.A., Powiat Puławski oraz Gmina Miasto Puławy.

Klasyfikacja końcowa

GALERIA

Opracowanie i zdjęcia: KP PSP Puławy